Badanie moczu a bóle podczas jego oddawania

witam. od razu przejde do konkretow-badanie ogolne moczu bialko w moczu 150mg/dl, krew 150 i na dole jeszcze raz wynik - bialko w moczu 90mg/dl przy czym zakres ref. jest <15. Do tego mm wielomocz- kilkanascie razy na dobe, zdecydowanie wiecej oddaje niz wypijam. Mm wizyte w srode u urologa, lecz po protu jestem ogromnie zmartwiona wynikmi, prosze napisac co to moze byc, bo nie wyglada to na zwyczajne zapalenie pecherza. Tym bardziej izz nie czuje bolu przy oddawaniu moczu.

Witam!
Opisane przez Panią objawy (bezobjawowy krwinkomocz z białkomoczem) nasuwają podejrzenie schorzenia dotyczącego kłębuszków nerkowych. Są to struktury nerki, które odpowiadają za filtrowanie moczu. Do ich uszkodzenia może dojść w różny sposób, m.in. wskutek autoagresji, czyli atakowania własnych tkanek przez wytwarzane przez nasz organizm przeciwciała. Wydalanie dużej ilości moczu może odzwierciedlać upośledzenie funkcji nerek, jaką jest zagęszczanie moczu. Prawdopodobną diagnozą jest kłębuszkowe zapalenie nerek. W leczeniu tego rodzaju schorzeń zazwyczaj stosuje się leki immunosupresyjne (np. sterydy), czasem do ustalenia rozpoznania konieczna jest biopsja nerki.
Proponuję jutro rano wykonać badanie mocznika i kreatyniny w surowicy - urolog na pewno zleci to badanie, więc lepiej mieć je przy sobie podczas wizyty.
Załączam link do szerszego artykułu na temat kłębuszkowych zapaleń nerek:
https://portal.abczdrowie.pl/klebuszkowe-zapalenie-nerek