Badanie moczu na obecność marihuany

Witam! Mam do Państwa pytanie. Czy możliwe jest określenie wieku mężczyzny podczas badania laboratoryjnego moczu na obecność marihuany? Jeśli tak, to jakie są przedziały wiekowe. Czy będzie wiadomo, czy osoba badana ma 25 czy 40 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie! Na podstawie samego badania moczu nie jest możliwe określenie wieku osoby, która podlega badaniu, chyba że dane takie podane są na skierowaniu osoby oddającej mocz do badania. Pozdrawiam