Badanie na niedoczynność tarczycy

Witam mieszkam w uk i ostatnio bykam u lekarza z prosba zrobienia badan na niefoczynnosc tarczycy w ciagu pol roku przytylam 25 kilo, jestem. Pomimo zdrowego trybu zycia basen fitnes, jedzenie tyljo ze stymera lub frilowane zadnych fastfudow,mam problemy z zasnieciem natomiast w dien. jestem senna jest mi ciagle zimno czasami jak leze to czuje jak mi serce kolacze poprosilam lekaza o badania na tarczyce zlecil tsh i mam 3.8 i t4 i mam 11 Powiedzial ze jestem zdrowa a ja ledwie funkcjonuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są w normie. W opisanej sytuacji należy poszukiwać innej przyczyny nadmiernego tycia. Proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.