Jak zrzucić wagę po porodzie i po usunięciu tarczycy?

Witam serdecznie,w 2011 urodzilam syna i przytylam 18 kg,zrzucilam wage spacerujac bez zadnej diety,w 20012 roku usunieto mi cala tarczyce po czym w 2013 r, zaszlam w kolejna ciąże i znow przytylam 18 kg,coraka ma juz pol roku a moja waga nic nie spada ,zostalo mi 10 kg i nie moge jej zrzucic,co mam robic? jaka diete stosowac,nie leze,jestem aktywna .moze nie tak do konca ale nie leze,brak mi juz sil .prosze o pomoc,zle sie czuje psychicznie bo zawsze wazylkam 56-57 kg a teraz 67,pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam serdecznie!

Wpływ na problem ze "zgubieniem" kilogramów może wynikać z braku tarczycy -- czy jest Pani pod stałą opieką lekarza specjalisty i bada regularnie poziom hormonów tarczycy?

Aby dieta odchudzająca dała skutek, musi być dobrana indywidualnie i zbilansowana pod kątem składników odżywczych. Dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy dietetyka.

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Frank, Dietetyk

http://poznan.mojdietetyk.pl/