Badanie pracy nadnerczy

Jak zbadać prawidłową pracę nadnerczy ? Czy nadnercza mogą mieć wpływ na migotanie przedsionków ?W jaki sposób można zbadać czy w sercu są dodatkowe drogi przewodzenia ? Czy nadnercza mogą wpływać na nadciśnienie tętnicze ?

Jak zbadać prawidłową pracę nadnerczy ? Jest wiele badań.
Czy nadnercza mogą mieć wpływ na migotanie przedsionków ? Mogą.
W jaki sposób można zbadać czy w sercu są dodatkowe drogi przewodzenia ? W trakcie specjalnego elektrofizjologicznego badania serca.
Czy nadnercza mogą wpływać na nadciśnienie tętnicze ? Tak.