Badanie RTG stawu biodrowego i silny ból
witam chodzę do poradni ortopedycznej i skierował mi na badanie rtg stawu biodrowego AP i osiowe lub porównawcze obu stawu biodrowych AP... a wynik mam taki że na końcu mam w zdaniu opisane "Nieznacznie wzmożeniem sklerotyzacji w stropie panewki" bardzo mi boli ale nie mam tu w rtg złamania a boli że ledwo co chodzę normalnie...i jest że taki opis może być w rezonansie magnetycznym?czy inaczej będzie wyglądało zdjęcie? proszę o poradę pozdrawiam Ewa...:)

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się z wynikami do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.