Badanie tomografii komputerowej mózgowia wykonano techniką aksjalną

Badania Tomografii Komputerowej mózgowia wykonano techniką aksjalną – przekroje 2,5 mm dla przestrzeni podnamiotowej, 5mm dla przestrzeni nadnamiotowej, wyniki: Drobne ognisko naczyniopochodne w okolice jąder podstawy po stronie lewej Poza tym obraz mózgowia i wewnątrz czaszkowych przestrzeni płynowych w granicach normy.

nie daje żadnych objawów.
Michał Janicki