Badanie TSH w ciąży i stosowanie leku Euthyrox

Witam. Jestem w 6t 4d ciąży. Od 6 m-cy na euthyrox N 50. Ostatnie wyniki TSH 79%; 3.37 0.27-4.2 FT4 69%; 1.46 0.93-1.7 FT3 33%; 3.18 2.57-4.43 Wg mojej wiedzy optymalne tsh w ciąży to 1, max 2.5, max FT4 a FT3 min 50%. Mój lekarz jest poza zasięgiem, inny endo. uznał, że wyniki są zadowalające. Mam jednak wątpliwości. Niepokoję się ponieważ mam świadomość skutków niedoczynności tarczycy w ciąży. 1. Czy należy skorygować dawkę? 2. W jaki sposób można? 3. Jakie powinny być optymalne wyniki?

nie wiem czemu ucięło odpowiedz- powinno być<2,5 czyli udac się do lekarza( endokrynolog lub internista) w celu zwiększenia dawki, samemu lepiej tego nie robić, bez wizyty, wywiadu lekarskiego itd