Badanie USG jamy brzusznej a zapalenie wyrostka robaczkowego bez objawów

Witam. Miałam robione USG i oto co mi wyszło: wyrostek robaczkowy większy niż poprzednio, o wyraźnie pogrubiałej ścianie. Wokół wyrostka zapalenie tkanki tłuszczowej/ zatarcie i podwyższenie echa/ oraz kilka zmienionych zapalnie węzłów chłonnych, największy o wym. 6/4mm. Czy powinnam się zgłosić pilnie na SOR mimo, że nie odczuwam żadnego bólu, ani nie mam typowych objawów zapalenia wyrostka robaczkowego?

Uważam , że powinna Pani zgłosić się pilnie na SOR w celu przyjęcia do szpitala i operacyjnego leczenia wyrostka robaczkowego!!! zż