Wynik USG jamy brzusznej do analizy

Proszę mi napisać czy będę musiała iść na operacje: Wyniki badania usg jamy brzucha: Ślad wolnego płynu w prawym dole biodrowym okołokątniczo,Wyrostek robaczkowy skręcony o grubości od 5,6mm do 7,3mm. Odcinkowe zatarcie warstwowania jego ścian. Nie wykryto powiększonych węzłów chłonnych w jego krezce ani wzdłuż naczyń biodrowych. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Proszę udać się na konsultacje chirugiczną - w przypadku występowania objawów klinicznych może być to rozpoczynające się zapalnie wyrostka robaczkowego.