Badanie USG tętnic i tarczycy 60-latka
cd.....pozatym widoczny miążśz płucny bez uchwytnych zmian ogniskowych cech zastoju Aorta nieposzerzona w łuku. Badanie usg tętnic domózgowych przpływ w przedczaszkowych odcinkach tętnic w normie. Drobne przyścienne blaszki miażdzycowe nie upośledzające przepływu. tarczyca wielkością w normie. w prawym płacuie tarczycy obecnie ognisko mieszanej echogeniczności wlk 7x3mm oraz pojedyńcze zwapnienia. jestem osłabiny jak już pisalaem mam bóle w klatce piersiowej, mam słabą wydolność fizyczną.

MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu
Witam. Wynik badania tk nie nasuwa jednoznacznego podejrzenia konkretnej jednostki chorobowej odpowiedzialnej za Pańskie objawy. Konieczna jest korelacja wyników badań obrazowych i laboratoryjnych z pełnym badaniem klinicznym.