Badanie USG w 15 dniu cyklu

Badanie USG w 15 dc. Jajnik prawy i lewy z licznymi drobnymi obwodowo ułożonymi pęcherzykami, Endomoetrium niejednorodne, charakterystyczne dla drugiej fazy cyklu o grubości 7,5 mm. Mam stwierdzone PCO, biore Metrofmine 850 od 5 miesiecy. Skierowanie na USG oceny owulacji. Poprzednie cykle sprawdzane testami w jednym była owulacja w ostatnim prawdopodobnie nie. Cykle 35 dni.Pytanie czy owulacja w tym cyklu będzie czy raczej nie ma szans? Ewentualnie kiedy powinnam powtórzyć USG?

W obecnym obrazie USG owulacja nie jest widoczna i na pewno jej nie będzie. O powtórzeniu USG musi zadecydować ginekolog prowadzący.