Podejrzenie PCO po usg w 8. dniu cyklu

Dzień dobry.Byłam u ginekologa w 8dc i na usg było widać po 5/7 pęcherzyków na każdym z jajników w tym jeden dominujący 9mm a najmniejszy 5 9mm, jajniki mam prawidłowej wielkości nie mam owłosienia a moje miesiączki są regularne co 30 dni. Mam jeszcze plamienia w środku cyklu wiec zawsze myślałem ze to może na owulacja ale ginekolog mi powiedział ze to może być PCo. Czy mimo tego że nie mam żadnych innych objawów mogę mieć PCo?Dodam że dwa miesiące temu miałam powierdzona owulacje na usg. Prosz

W takim wypadku, aby potwierdzić lub wykluczyć PCO radziłbym wykonać odpowiedni panel badań hormonalnych (o tym zadecyduje ginekolog-endokrynolog) najlepiej po bezpośredniej wizycie u ginekologa-endokrynologa.