Badanie USG w 18. dniu cykl u

18 dniu cyklu bylam na wizycie u ginekologa. Dostalam 6 globulek pimafucin i ten sam krem bo mam infekcje. Wspomnialam takze ze staramy sie o dziecko z mezem. Na usg pani doktor stwierdzila ze owulacja byla z prawego jajnika. Nic nie wspimniala o ciazy. Czy moge w niej byc czy raczej lekarz wiedzial ze w tym cyklu nic z tego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie testu ciążowego w tak krótkim czasie ciąży nie widać w USG. Proponuję wykonać test ciążowy i następnie udać się do ginekologa.