Badanie w kierunku HIV 13 dni po niezabezpieczonym stosunku

Witam serdecznie, dniem jutrzejszym minie 13 dni od domniemanego niebezpiecznego kontaktu(ocieranie penisa o wargi sromowe masażystki) Związku z tym mam trzy pytania: - Czy po 13dniach wynik na HIV będzie miarodajny? - Jeżeli do tej pory, poza bólem brzucha nie mam żadnych objawów(tj. oddaje mocz bez bólu, żadnej ropy etc) to na co jeszcze dobrze wykonac badania poza hiv'em? - Czy po 13dniach, dwudniowe bóle (lekkie) brzucha są objawem hiva? Z góry przeeeeogromnie dziekuje za pomoc!!

Lek. Tomasz Budlewski

zakażenie HIV jest bezobjawowe. Po około 2 tyg powinno ewentualnie juz wykazać. najlepiej zrobić badania po 3 tyg. Inne badania to w kierunku innych chorób wenerycznych