Bardzo bolesne miesiączki, wymioty, drgawki, ból krzyża i drętwienie nóg

Bardzo bolesne miesiączki, wymioty, drgawki, ból krzyza, drętwienie nóg trwające 4, a czasem i 5 dni, które wyrywają mnie z zycia, nie da się funkcjonować. Już nawet nie płaczę, a wyje z bolu. Przez pierwsze dni nie wstaje z łożka, leże z miską i wymiotuję. Z badań wynika wszystko ok, hormony nie pomagąją, leki przeciwbolowe na receptę też nie. Jedyna ulga to termofor z gorącą wodą, ale nasilają się przez to krwawienia. Proszę o pomoc, bo miesiączki mnie wykańczają.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.