Wymioty, zawroty głowy, mdłości, drgawki, drętwienie lewej nogi

Witam, pisze w sprawię ostrych bóli głowy, które dręczą mnie już od miesiąca.. non stop jestem na lekach typu cine 100mg, zolmiles5mg, efferalgan codeine oraz od 5 dni po konsultacji z neurologiem zażywam divascan 2 razy dziennie. jednak bóle nadal nie ustępują, wręcz przeciwnie są dużo ostrzejsze niż były.. przy każdym bólu występują wymioty, zawroty głowy, mdłości, drgawki, drętwienie lewej nogi.. boje się bo bo już nie wiem co robić a najgorsze w tym wszystkim jest to, że nic mi nie pomaga :(

Leków przeciwbólowych nie należy przyjmować codziennie ponieważ powodują powstanie przewlekłych bólów głowy lub bólów głowy polekowych albo bólów głowy z " odbicia" . Leczenie takich bólów głowy jest trudne.
Co do rodzajów bólu głowy i postępowania trudno na tej podstawie cokolwiek wnioskować na podstawie tak niewielu informacji.
W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.