Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 1 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty, zawroty głowy, mdłości, drgawki, drętwienie lewej nogi

Witam, pisze w sprawię ostrych bóli głowy, które dręczą mnie już od miesiąca.. non stop jestem na lekach typu cine 100mg, zolmiles5mg, efferalgan codeine oraz od 5 dni po konsultacji z neurologiem zażywam divascan 2 razy dziennie. jednak bóle nadal nie ustępują, wręcz przeciwnie są dużo ostrzejsze niż były.. przy każdym bólu występują wymioty, zawroty głowy, mdłości, drgawki, drętwienie lewej nogi.. boje się bo bo już nie wiem co robić a najgorsze w tym wszystkim jest to, że nic mi nie pomaga :(
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Leków przeciwbólowych nie należy przyjmować codziennie ponieważ powodują powstanie przewlekłych bólów głowy lub bólów głowy polekowych albo bólów głowy z " odbicia" . Leczenie takich bólów głowy jest trudne.
Co do rodzajów bólu głowy i postępowania trudno na tej podstawie cokolwiek wnioskować na podstawie tak niewielu informacji.
W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy