Bardzo wysoki poziom prolaktyny po obciążeniu

Po gruntownym przebadaniu w szpitalu, okazało się, że mam bardzo wysoki poziom prolaktyny po obciążeniu. Lekarz w szpitalu zalecił mi Cyclodynon. Natomiast inny lekarz na wizycie prywatnej przepisał Bromergon. Biorę już euthyrox 50 i metformax 500 (3 razy na dobę). Boję sie dodatkowych nudności i osłabienia, które i tak jest bardzo duze. który lek będzie lepszy w moim przypadku: Cyclodynon czy Bromergon?

Aleksander Ropielewski

Skuteczniejszy i najpewniej powodujący więcej objawów nieporządanych będzie bromergon, jednak zależne jest to od indywidualnej tolerancji organizmu.