Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bezbolesny siniak pod piersią u nastolatki

Od kilku miesięcy mam małego siniaka pod lewą piersią, nie boli. Mam 14 lat i nie wiem co mam robić, udać się do lekarza.?
14 LAT ponad rok temu

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Ze względu na fakt, iż zmiana utrzymuje się od kilku miesięcy warto aby ocenił ją lekarz. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie Pani skierowana do odpowiedniego specjalisty.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, może być to niewielkie wynaczynienie krwi, przebarwienie pozapalne lub rumień trwały. Nie jestem w stanie po tak lakonicznym opisie wywnioskować co to może być. Należy pokazać to dermatologowi. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy