Bezsenność, nerwica serca i mrowienia

miałam robione badanie Holtera oraz USG serca kilka razy ekg.Kardiolog mówił ze mam nieadekwatną tachekardię zatokową oraz nerwice serca.Wyniki bardzo dobre,ale odczuwam wiele dolegliwości. Od jakiegoś czasu męczą mnie bezsenne noce. Czuje szybkie bicie serca chociaż puls mam wtedy między 70 a 90 uderzeń.Za każdym razem przy tej dolegliwości odczuwam mrowienie i drętwienie, rąk, nóg oraz twarzy(szczęki)odczuwam również duszność. Proszę o pomoc czy to faktycznie może być na tle nerwowym?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

Owszem, te dolegliwości mogą mieć podłoże psychiczne. Ale proszę jeszcze skonsultować się z neurologiem, który wykona potrzebne do diagnozy badania. Jeśli i one nic nie wskażą - wtedy warto pojawić się w gabinecie psychologa. Pozdrawiam.

0

tak.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy