Bezsenność w 13. tygodniu ciąży
MAM OGROMNY PROBLEM Z BEZSENNOŚCIĄ, JESTEM W 13 TC, CO MNIE WYKAŃCZA. NIE WIEM CZEMU TAK SIĘ DZIEJE. DODAM, ŻE MAMA 35 LAT I JEST TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA BARDZO DŁUGO OCZEKIWANA...

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisana bezsenność może być wynikiem zmian hormonalnych jakie dokonują się w Pani organizmie w związku z ciążą. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.