Bezskuteczne starania o dziecko a wynik LH

witam mój wymik lh w fazie folikularnej to 7,72 robione w 3 dniu cyklu norma to 6.6 czym jest to spowodowane , staram sie o dziecko bezskutecznie , miesiaczki sa co 26,29 dni trwaja 7 dni , jest potwierdzona owulacja

Aleksander Ropielewski

Przycyzna może być oporność gonad na LH lub nadmiar produkcji GnRH. Dokłądnej odpowiedzi mógłbym udzielić po przeprowadzeniu badania i ocenie badań dodatkowych.