Nieregularne cykle a starania o dziecko

Dzien dobry. Mam 21 lat..staram się o dziecko od pół roku..moje cykle są nieregulare i trwaja od 29 do 34dni. Ginekolog kazala mi zrobic badania hormonalne miedzy 2 a 4 dniem cyklu,wiec zrobilam w 3dniu cuklu. Proszę o interpretacje LH 11.30 mIU/ml FSH 5.78 mIU/ml Estradiol 26.6 pg/ml

Aleksander Ropielewski

Wyniki sugerują zaburzenia fukcji osi przysadkowo-jajnikowej lub niedoczynność przysadki.