Biała, gęsta ropa po 18 latach po zabiegu usunięcia kamieni

witam. Moja mama miala zabieg usuniecia kamieni jakies 18lat temu. jakis tydzien temu na szwie zrobila sie mamie dziurka z ktorej leci biala gesta ropa. mama nie chce isc do lekarza. czy ktos moze mi napisac co moze sie dziac ze po tylu latach tak sie mamie zrobilo?

Witam.
Niestety, nie widząc rany, nikt nie będzie w stanie ocenić i powiedzieć, co tam się może dziać tyle lat po operacji. Należałoby także wykonać USG jamy brzusznej żeby wykluczyć przetokę. Proszę namówić mamę, żeby jednak udała się do lekarza. Pozdrawiam mamę i życzę zdrowia i odwagi.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania pacjentki nie jestem w stanie nic stwierdzić!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!! zż