Biała linia T

Witam, 12.10 miałam ostatnią miesiączkę, dni płodne przypadały ok 25.10, dwa dni temu (30.10) zrobiłam bobo test. Linia C jest ciemna, różowa, a linia T biała- otoczka zabarwiła się na różowa, ale linia pozostaje biała. 31.10 test ciążowy wyszedł tak samo, choć biała linia jest troszeczkę mniej widoczna. Dochodzi do tego ból piersi. Czy jest jakakolwiek szansa na to, że jednak jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
Za kilka dni można także powtórzyć test ciążowy.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, przykłady poniżej:

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl