Ból brzucha i brązowe plamienie

13 grudnia powinnam dostać okres. Mija już 15 dni i nadal go nie mam. Test ciążowy robiłam tydzień temu (jakieś 2 tygodnie od stosunku), wynik negatywny. Wczoraj rano zauważyłam jasnobrązowe plamienie, ktorego już nie mam. Brzuch boli mnie ciągle, ale teraz głównie jajniki. Czasem dwa, czasem jeden. Piersi bolą od jakiś 4 dni. Mam powtórzyć test czy jak? Dodam, że ostatnio dwa razy spóźnił mi się okres o 5 dni i nie mam regularnych miesiączek, zawsze -/+ 2 dni.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Być może nie ma Pani powodów do obaw (zważywszy na nieregularne miesiączki), jednak proszę powtórzyć test ciążowy za około tydzień, jeśli okres nadal się nie pojawi. Przy wczesnej ciąży testy mogą być fałszywie ujemne. Polecam artykuł: abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0.

Pozdrawiam!