Przyczyny spóźniającego się 11 dni okresu

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 20 lutego 2010 r. Miesiączkuję regularnie co 28-30 dni. W tym miesiącu okres mi się spóźnia 11 dni. Zaznaczam, że nie zabezpieczałam się. Robiłam test i wynik był ujemny. Czy mogę być w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli nie stosowała Pani antykoncepcji, to należy liczyć się z możliwością ciąży. We wczesnej ciąży wynik testu ciążowego może być fałszywie ujemny, dlatego warto powtórzyć go jeszcze po tygodniu, dwóch.

Pozdrawiam!