Biała lub żółta wydzielina z sutka oraz nadmierne owłosienie u 19-latki

Witam.Od kilku miesięcy gdy lekko nacisne sutka wydostaje sie z niego biała lub żółta wydzielina.Jedna pierś jest wyżej a druga niżej.Nie odczuwam bólu ale nie wiem co to może byc.Czy mam sie obawiac.Mam 19 lat mam też problem z owłosieniem.Moje ciało jest całe owłosione a do tego mam strasznie ciemne włoski jak tylko ogole nogi to i tak widać czarne włoski i odrastaja juz po paru godzinach.Gdy jest ciepło nie moge założyc bikini jak inne dziewczyny,tylko musze sie ukrywać pod ciuchami.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa lub ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.