Białe krostki pod żołędzią penisa

Witam. Mam 22 lata i mam problem. Jakieś pół roku temu, pod żołędziem w okolicy wędzidełka pojawiły mi się białe krostki. I najgorsze jest to, że krostki te przeszkadzają mi podczas stosunku. Po kilkunastu minutach współżycia zaczynają być odczuwalne w postaci nieprzyjemnego łaskotania, w wyniku czego tracę przyjemność z seksu oraz ciężko mi osiągnąć orgazm. Co to może być? Zamieszczam zdjęcia, aby lepiej zobrazować mój problem. http://tnij.org/y7gi oraz http://tnij.org/y7gm . Pozdrawiam
22 LAT ponad rok temu

Leki biologiczne na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Kiedy pojawiają się jej objawy, konieczne jest specjalistyczne leczenie. Więcej o lekach na łuszczycę można dowiedzieć się z filmu.

Witam!
Owe białe krostki na prąciu to tzw. grudki perliste. Są to zmiany fizjologiczne pojawiające się u pewnego procenta mężczyzn. Nie są zmianą chorobową, jednak gdy powodują dysfunkcje we współżyciu należy je usunąć. W tym celu najlepiej skontaktować się z dermatologiem lub chirurgiem estetycznym, wykonującym takie zabiegi. Pozdrawiam.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
wygląda to grudki perliste. Jeśli przeszkadzają należy je usunąć np. laserem. choć są to zmiany niechorobowe.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy