Białe naloty na kościach miednicy widoczne na RTG

Witam. Przypadkowo, po upadku z drzewa i bardzo silnym stłuczeniu miednicy dowiedziałam się,że Lekarz Chirurg zauważył zmiany w zdjęciu rtg mojej miednicy, nie mające związku z urazem. Chodzi o białe "naloty" widoczne na kościach miednicy, które w/g lekarza nie są adekwatne do mojego wieku ( 52 lat)Czy mogłabym prosić o analizę dołączonego zdjęcia rtg pod tym katem? Z poważaniem Małgorzata PS.nie udaje mi się wkleić zdjęcia, czy mogę prosić o podpowiedź w jaki sposób mogłabym je przesłać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Portal abcZdrowie.pl nie udostępnia możliwości załączania zdjęć. Wszelkie wątpliwości najlepiej wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.