Białe plamy na skórze u dziecka

Dzien dobry moj syn ma 4lata i od czerwca tego roku zaczely pojawiac mu sie biale plamy na skorze ale coraz szybciej sie pogarsza ma stwierdzone bielactwo gwaltownie posyepujace nie wiem juz co mam robic ciagle jezdze po lekarzach i jak do tej pory to nie jest leczony

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa z kliniki uniwersyteckiej