Białe plamy na twarzy, blizny a odpowiednie działania

mam problem wczesniej pojawily mi sie biale plamy na twarzy poszlam do lekarza ale ona mi przepisala jakies sterydy i dostalam uczulenia wic to odstawilam po jakims czasie zaczely mi sie tworzyc blizny co dzien ich jest coraz wiecej nie wiem juz co mam robic jestem zalamana.prosze o szybka odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Konieczne badanie lekarskie aby móc określić odpowiednie dalsze postępowanie.