Czerwone plamy na twarzy dwuletniego dziecka

Witam od ponad tygodnia moj dwuletni synek ma czerwone plamy na twarzy i raczkach po wyjsciu z domu na dwor.zaraz po wejsciu do cieplego pomieszczenia zanikaja...lekarz stwierdzil ze jest to pokrzywka fizykalna...i stad moje pytanie czy jest jakis sposob aby wyleczyc te schorzenie na stale badz w jakims stopniu je powstrzymac w dalszym rozwoju? Bardzo prosze o jakies informacje...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa . po badaniu będzie można określić odpowiednio dalsze postępowanie.