Białe plamy w okolicach penisa - czy to grzybica?

Witam! Mam 13 lat i mam białe plamy w okolicach penisa. Nie wiem, co to jest, czy to jest grzybica?

13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeżeli nie wystepują u Pana inne objawy - zmiany skórne, świąd, pieczenie czy nieprawidłowa wydzielina z cewki - to raczej mało prawdopodobne, aby była to grzybica. Najlepiej jednak w celu wykluczenia patologii udać się do lekarza.
Pozdrawiam.