Czy to grzybica, jeśli nie, to co?

Problem zaczął występować około miesiąca temu. Z początku wydawało mi się że może to być grzybica, jednak od razu zaopatrzyłem się w clotrimazolum i mimo codziennego używania, brak pozytywnych zmian, co raczej wyklucza grzybice. Jedynymi zmianami skórnymi są białe pojedyncze kropki bez żadnych wydzielin i pojedyncza zmiana skórna, biała szorstka. Brak innych objaw jak swędzenie, pieczenie przy oddawaniu moczu kompletnie nic. Z początku podejrzewałem może alergie na nowe kondomy, ale alergia raczej tak długo by się nie utrzymywała z racji, że były użyte tylko raz i to właśnie ponad miesiąc temu. Załączam zdjęcie przepraszam za słabą jakość: 1: szorstka zmiana skórna 2: białe plamki(krosty) http://yfrog.com/j5pe1bj

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Zdjęcie jest bardzo mało czytelne i raczej trudno na jego podstawie postawić rozpoznanie.
Czas raczej wyklucza zmiany uczuleniowe, chociaż zmiany alergiczne w wyniku stosowania prezerwatyw lateksowych są stosunkowo częstym problemem.

Niestety powstałe u Pana zmiany wymagają diagnostyki różnicowej  w celu wykluczenia między innymi liszaja płaskiego czy kłykcin.
Zachęcam do wizyty u dermatologa.

Pozdrawiam.