Białe upławy z moczem

Witam.
Prawie 2 miesiące temu kochałam się z moim chłopakiem pierwszy raz bez zabezpieczenia. Ponad 2 tygodnie później wysikałam coś białego przypominającego plemnik. 3 dni potem dostałam okres. Krwawiłam ciemną krwią i miałam skrzepy ciemnej krwi. Po niecałym miesiącu znowu wysikałam coś podobnego, tylko tym razem czułam, że coś wysikałam. Było to mniejsze niż poprzednie. Następnie z 3 dni później dostałam okres znowu krwawiłam ciemną krwią i miałam skrzepy. Co to może być?

Witam serdecznie,

Jeżeli mocz był mętny może to świadczyć o stanie zapalnym toczącym się w pęcherzu moczowym. Wskazane jest wykonanie badania ogólnego moczu. Nie mogły to być plemniki ponieważ są one tak małych rozmiarów,że gołym okiem ich nie widać.
Być może biała wydzielina pochodziła z pochwy co może być związane ze stanem zapalnym pochwy.
Natomiast obfite krwawienia mogą być objawem zapalenia przydatków lub zaburzeń hormonalnych. Gdyby kolejne miesiączki  były nadal obfite konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam