Białko w moczu w 27 tygodniu ciąży

Dzień dobry . Mam pytanie . Jestem już w 27 tygodniu ciąży. Na początku ciąży wyszło mi miałko w moczu 0,352g/l po zażywaniu Furalginy(przepisanej przez lekarza) miałam śladowe ilości białka w moczu. Zaś niedawno zrobiłam badanie i wyszło znów 0,423g/l białka w moczu. Chciałam zapytać o przyczyny? czy może to być nowotwór nerek albo coś poważnego czy tylko bakterie. I jak się ma to do stanu zdrowia dziecka?

Piotr Pilarski

Ciężko mi się wypowiedzieć jedynie na podstawie jednego wyniku. Nowotwór jest bardzo mało prawdopodobny, najprawdopodobniej znowu przechodzi Pani zapalenie układu moczowego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.