Białość palców a odczuwanie zimna

witam, mam 20 lat od paru lat mam dziwny objaw, tj. gdy jest mi zimno jeden, dwa lub trzy palce u stóp stają się białe, nie czuję ich.Dopiero po godzinie, czucie powraca.Byłam w tej sprawie parę lat temu u "naczyniowca" zrobił mi badania. W badaniach wyszedł mi wynik pozytywny przeciwciał ANA graniczne tj=1:160. 2 miesiące temu- wynik ten sam. Chciałam zapytać, do jakiego lekarza powinnam się udać? Wyczytałam, że moje objawy są podobne do tych co w chorobie Reynauda.. Proszę o pomoc.

Opisane objawy są podobne do tych w chorobie Reynauda..
Dodatkowo przeciwciałą ANA 1:160. Wspazany Acard, mała aspirynka i ciepło!!!
SUCHE CIEPŁE BUTY< rękawiczki, ubranie
Ciepłe regularne posiłki, spokój i regularna gimnastyka
Kąpiele zimne-gorace pod prysznicem pomagają "hartować " naczynia
Obserwacja lekarska
NIE PALIĆ !