Biały mleczny śluz z pochwy, mdłości oraz wyciek z sutka u 21-latki

Witam. 18.08 miałam okres czyli w terminie(27 dzień),zaraz po zauważyłam biały mleczny śluz, po za tym wystąpiły mdłości i wyciek z sutka oraz dziwnie gdy napinam mocno brzuch wystające jajniki. 6.09 byłam u ginekologa stwierdził, że macica jest w pomniejszona i ciąże wyklucza, a wyciek z sutków to normalne u młodych kobiet(mam 21 lat). Nie wiem co robić bo w weekend po wizycie zauważyłam ze mam strasznie napięty brzuch na głodniaka a w szczególności jak coś zjem to jest jak balon:(

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Za wyciek z brodawki sutkowej jest odpowiedzialny hormon o nazwie prolaktyna, być może ma Pani hiperprolaktynemię (warto sprawdzić poziom tego hormonu). Z opisu ponadto wynika, że może mieć Pani problemy z wzdęciami. W aptece można kupić symetykon bez recepty lub ewentualnie spróbować pić herbatkę zawierającą anyż, koper włoski, kminek i melisę, które również mają wiatropędne działanie. Jeżeli dolegliwości nie ustąpią proszę zgłosić się do lekarza ogólnego celem bezpośredniego badania jamy brzusznej i szukania innych przyczyn. Pozdrawiam