Biały nalot i inne zmiany na języku

Dzień dobry. Od kilku tygodni mam dziwne zmiany na języku. Zaczęło się od białego nalotu, wiec pomyślałem, ze to kandydoza, bo wcześniej brałem antybiotyk - lekarz wykluczył kandydozę i odesłał mnie do domu z witaminą B, nie pomogła. Po bokach języka robią mi się dziwne wgłębienia, tak jakby ślady od zębów, dodam, ze mam częste bóle gardła i ostatnio lekkie problemy gastryczne.

Witam, nic Pan nie pisze,czy występują jeszcze inne dolegliwości ze strony języka czy w ogóle jamy ustnej. Jeżeli tak, jak np. pieczenie, swędzenie, drętwienie, to może to być glossodynia. leczenie to między innymi przyjmowanie wit. z gr.B, wit. PP, przeprowadzenie sanacji jamy ustnej, eliminacja ognisk galwanicznych, czyli różnych metali obecnych w j. ustnej. Potrzebna jest diagnostyka, niestety przez internet nie jestem w stanie pomóc. Proszę zgłosić się do lekarza. Pozdrawiam