Biały śluz na początku drugiego opakowania tabletek Vibin Mini

Witam, chciałabym zapytać o tabletki vibin mini a mianowicie o biały śluz normalnej konsystencji, czy jest to coś niepokojącego?Pojawił się on dopiero teraz, na początku 2 opakowania tabletek. Dodam, ze pierwszy raz biorę tabletki antykoncepcyjne, jest to początek drugiego opakowania. Nie odczuwam żadnego swędzenia ani pieczenia, nic z tych rzeczy. Dodatkowo miewam lekkie bóle jajników , czy jest to skutek uboczny tabletki ? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z przyjmowaniem tabletek. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.