Biały śluz z pochwy i swędzenie oraz wyciek płynu z piersi a brak okresu

okres spóźnia m się o ok.10 dni, od kilku dni obserwuje biały sluz, swedzenie itd, objawy grzybicze.dodam iz powinnam usunąc tarczyce,moje TSH jest w normie a dodatkowo z zauwazyłam iżpo zduszeniu brodawki wylatuje mleko.test dwukrotnie wyszedł negatywnie, juz nie wiem co myslec

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy oraz świąd najpewniej są wynikiem infekcji. Pozostałe objawy są natomiast wynikiem zaburzeń hormonalnych - sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.