Nieregularny okres i współżycie bez zabezpieczeń a ciąża

Witam. Mam pytanie, mam 20 lat i nieregularny okres współżyje z facetem bez zabezpieczeń . Ostatnią miesiączke miałam 27 sierpnia. Test wyszedł negatywnie . Co może mi dolegać?? (Pierwszą ciąże poroniłam)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany brak miesiączki najpewniej jest wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.