Biały włosek na brwiach i rzęsach

witam mam 24 lata i jestem ciemna blondynka ostatnio na brwi zauwazylam biały włosek gdzie reszta jest ciemniejsza co to oznacza wydaje mi sie ze tak miałam bo na rzesach tez mam taka jedna biała rzęske.czy to normalne?włosy mam ciemny blond a na skroni sa jasne i w brwi tez tak mam ze jeden włos jest biały a reszta ciemna

Nie jest to powód do zmartwień. Pojedyncze odbarwione włosy mogą pojawiać się u osób zdrowych. Proszę jedynie obserwować czy takich skupisk siwych włosów nie pojawia się więcej (dotyczy to również włosów na głowie ) oraz czy nie pojawiają się odbarwione plamy na skórze. Jeśli zauważy Pani powyższe objawy, proszę udać się do dermatologa.