Bicie serca dziecka a brak innych objawów ciąży

Witam.26.08lekarz stwierdził u mnie 6tydz ciąży i obecną akcję bicia serca.Kolejna wizytę mam 23.09.Martwi mnie to,że prócz zwiększonego apetytu i senności nie mam żadnych objawów.Zdarza mi się tylko poczuć gorzej,gdy długo stoję np jadąc pociągiem.Czy powinnam się martwić, że z dzieckiem coś nie tak?dodam, że kilka dni temu miałam cytologie,wystąpiło lekkie krwawienie tego samego dnia, a przez dwa kolejne dni rano lekko różowa wydzielina bez żadnego bólu.

Piotr Pilarski

Słabo nasilone objawy ciąży nie są powodem do niepokoju. Najważniejsze, że podczas USG bicie serca jest obecne.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Co do krwawienia po cytologi to moze występować, natomiast co do objawow przebieg ciąży jest bardzo indywidualny i u części kobiet nie występuje objawy w pierwszych tygodniach.