Bieganie na bieżni i odchudzanie

mam 19 lat, ważę 122kg, mam 179cm wzrostu. Zakupiłam bieżnie,ponieważ mam dość siebie samej i chce z moja nadwaga walczyć. Moje pytanie brzmi, jak zacząć biegać na bieżni ?

Witam!

Na początek zalecam spacery, później marsze a następnie gdy Pani masa ciała już trochę spadnie polecam przejść do biegania. Proszę również pamiętać o prawidłowych nawykach żywieniowych, wskazówki można znaleźć na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska