Biegunka i brak apetytu u 72-latki

Moja babcia (72 lata) od miesiąca ma biegunki i brak apetytu. Byłyśmy u lekarza pierwszego kontaktu, pani doktor przepisała leki podejrzewając infekcję. Leki nic nie pomogły. Byłyśmy nawet w szpitalu na kroplówce, bo już nie wiem jak przekonać babcię do jedzenia. Na oddział nie została przyjęta z niezrozumiałych dla mnie przyczyn. Na własny rachunek zrobiłyśmy kolonoskopię, która nic nie wykazała. Nie wiem już do jakiego specjalisty się wybrać. Tarczyca i wyniki krwi w normie. Proszę o pomoc

Babcia nie je, bo jest chora. Organizm broni się w ten sposób przed stratami energii, która jest wymagana dla strawienia i wchłonięcia; pokarmów całą energię przeznacza na walkę z chorobą. Proszę nie zmuszać Babci do jedzenia, ale koniecznie musi pić!!! Szkoda, że nie podała Pani wyników badań. Proszę wrócić do lekarza pierwszego kontaktu i kontynuować diagnostykę, bo nie da się wiele zdziałać na odległość.