Biegunka i mdłości a grypa żołądkowa

Witam, Dziś rano obudziłem się z biegunką i mdłościami. Miałem też intensywne bóle brzucha, na tą dolegliwość wziąłem NoSpe lecz ciągle zmagam się z bólem pleców w odcinku lędźwiowym i gdzieś przy nerkach. Po zażyciu NoSpy dolegliwości takie jak mdłości, biegunka bóle przestały mnie dręczyć, lecz rośnie mi temperatura. (38.1). Czy mam niezwłocznie udać się do mojego lekarza? Czy jest to grypa żołądkowa? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.