Biegunka po zjedzeniu obiadu

Mam "dziwne" pytanie...Co moze mi dolegac jesli regularnie co niedziele mniej wiecej o tej samej godzinie po zjedzeniu obiadu dostaje biegunki...Tzn raczej jest to w stylu jakby przeczyszczenia poniewaz konczy sie tylko na jednym razie i najczesciej jest to tylko woda....Dlaczego nie zdarza sie to w innym dniu tygodnia lub o innej godzinie?! Wiem,ze to brzmi dziwacznie,ale tak wlasnie mam od kilku miesiecy...Prosilabym o rade i ewentualne wyjasnienie...Paula.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
Nie napisała Pani jak wygląda obiad. Może jest to jakieś stałe danie, które wywołuje takie dolegliwości.
Ma to miejsce TYLKO w niedziele? Nie towarzyszy temu, żadne inne wydarzenie w tym dniu?
Proszę o więcej informacji.
pozdrawiam