Nocne kołatanie serca szczególnie po zjedzeniu ciężkostrawnego posiłku

Witam na 25 lat, od jakis w sumie kilku lat cierpie na kolatania serca, pojawiaja sie one najczesciej w nocy gdzies tak o 2-3 rano, trwaja nawet z pol godzinki po czym po zaleconych uspakajacych lekach i przymowaniu propanolu ustepuja, pojawiaja sie glownie po zjedzeniu ciezko strawniejszego posilku na kolacje czy tez na obiad jedynie co mialam robione to badanie Holterem ale lekarz kariodlog nie wykryl niczego nie pokojacego puls skacze do 130 nawet

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacja warto unikać jedzenia ciężkostrawnych posiłków. W razie wystąpienia dolegliwości proszę zażywać zalecone leki. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego.